O NAS

/

PRYMAT skupia się na dachach już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych sprzedawców pokryć dachowych w Małopolsce. Przez te 18 lat z naszej pomocy skorzystało ponad 4000 Klientów. Produkty z naszych hurtowni to w sumie milion m² dachów! Sprzedajemy potrzebne materiały i montujemy je u Klientów. Prowadzimy skład budowlany. Pasjonujemy się tym, co robimy na co dzień, szkolimy nasz Zespół, żeby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Mamy własny transport, fachowców, którzy błyskawicznie doradzają i pełne magazyny. Współpracujemy z najlepszymi producentami, skutecznie negocjujemy ceny, mamy najlepsze wyroby na rynku.

Dzięki nawiązaniu współpracy z renomowanymi producentami pokryć dachowych oferowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów wsadowych np. blach powlekanych z hut stali o najdłuższych tradycjach i niepodważalnej pozycji na rynku stali. Naszymi dostawcami stali są: SSAB Tunnplat (Szwecja) czy Ruukki (Finlandia). Blachy te wykorzystywane są w procesach produkcyjnych branży motoryzacyjnej, AGD i budowlanej. Blaszane pokrycia dachowe to jednak nie jedyna oferta z naszego asortymentu. Naszym Klientom oferujemy również betonowe i ceramiczne pokrycia dachowe najlepszych producentów dostępnych na polskim rynku. Wśród naszych dostawców są takie marki jak Creaton, Braas czy Bogen. Oferujemy także ekskluzywne porycia dachowe firmy Nelskamp. Jako firma zajmująca się kompleksowymi usługami dachowymi oferujemy pełną gamę produktów na dachy, zaczynając od wszystkich rodzajów pokryć dachowych, kończąc na najdrobniejszych elementach i akcesoriach dachowych, ociepleniu dachu i systemach rynnowych.

NASI RENOMOWANI DOSTAWCY:

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia niezawodnego systemu obsługi klienta. Zapewnia on Państwu nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także szybką realizację zamówień. Twoje zadowolenie to nasza praca, dlatego staramy się dopasować naszą ofertę do najbardziej wygórowanych oczekiwań Klientów. Sprawia to, że zakupując pokrycia dachowe w PRYMAT pokrycia dachowe Olkusz możesz liczyć na ponadstandardowy serwis.

Nasze największe zalety:

  • niezwykle szeroki asortyment dostosowany do wszelkich potrzeb,
  • darmowy transport na budowę,
  • bezkosztowy pomiar z natury,
  • darmowa szczegółowa wycena,
  • wysokie rabaty,
  • bezpłatne doradztwo ekspertów dachowych,
  • brak ukrytych kosztów i opłat.

 

 

Pokrycia dachowe zakupione w hurtowni PRYMAT w Olkuszu pokrywają dachy domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej w województwie małopolskim oraz śląskim. Szczególnie ciekawe realizacje można zobaczyć w Olkuszu, Krakowie, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie czy Tychach.

 

 

back

cofnij